אודות דג ברשת - חנות דגים ופירות ים

חנות הדגים ופירות הים האינטרנטית הראשונה בישראל

 

דג ברשת מקבוצת שבתאי דגים היא חנות הדגים ופירות הים המקוונת הראשונה בישראל. אנו משלבים יכולות מקצועיות של דייגים מנוסים, קשרים הדוקים עם הדייגים והסוחרים בשוק הדגים הסיטונאי ויכולת הפצה עד פתח הבית. בזכות השילוב הייחודי הזה אנו מבטיחים ללקוחותינו את מיטב ברכת הים - דגים טריים, פירות ים מובחרים, טיפים ועצות בשפע.

שיטת המכירה
כל הסחורה המגיעה לחנות הדגים עוברת בקרת טריות של צוות החנות. הניסיון הרב והידע שצברנו בתחום מבטיח לכם דגים ופירות ים טריים וטעימים. הדגים ופירות הים המגיעים אליכם, מגיעים מספקים וותיקים שאנו עובדים איתם ושנוצרה מערכת אמון איתנה עימם.
 
המחירים
דג ברשת קונה את תוצרת הים ישירות מדייגים ומשווקים גדולים, ובכך חוסכת פערי תיווך רבים הנהוגים בשוק הדגים ופירות הים. המחירים באתר מתעדכנים בכל יום בהתאם להיצע והביקוש הנהוגים בשוק. כעסק וותיק בעל מוניטין רב אנו מקפידים על מחירים הוגנים על מנת שאתם, לקוחותינו תיהנו לאורך זמן מהשירות. 

שירות לקוחות
אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה ובקשה. אנו נעשה הכל על מנת שהחוויה שלכם תהיה נעימה ומספקת. אנו נשלח לכם את הדגים ופירות הים הטריים ביותר, ננקה אותם באופן הטוב ביותר, על מנת להבטיח שהמשלוח יגיע אליכם טרי ונקי, בדיוק כפי שציפיתם.
ליצירת קשר
טלפון: 1-700-709-409